Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chystá se duet s Beyoncé!

8. 4. 2007
ImageNěkteří sice tvrdí, že umí lépe kroutit boky než zpívat, ale to nic nemění na skutečnosti, že patří mezi nejprodávanější a nejžádanější zpěvačky současnosti. Ať zpívá španělsky nebo anglicky, její příjemně pronikavý hlas už předem zaručuje úspěch každé nové písničky.

Těmi posledními jsou na příklad Hips Don´t Lie či Sorry. Obě pocházejí z posledního alba Oral Fixation Vol. 2 a spolu s dalšími staršími hity zazněly 3. března v pražské Sazka Aréně, kde Shakira vystoupila v rámci své Oral Fixation Tour.

Shakira své písničky nejen zpívá a skvěle se v jejich rytmu hýbe. Většinu z nich si také sama píše. Dokonce je považována za nejpoetičtější umělkyni své generace. Čím to, že do svých textů umí vložit tolik citu? „Zkrátka se snažím prezentovat své myšlenky, své názory, prostě sebe samu. Myslím, že by to zvládla i spousta dalších žen, jen k tomu možná nemají odvahu,“ říká Shakria. „Je fakt, že jsem asi opravdu jiná než ostatní ženy. Například ode mě můj přítel / manžel nemůže čekat, že po něm budu uklízet a každou sobotu mu pravidelně prát. Naopak očekávám, že se o domácí práce spravedlivě rozdělíme. Nechci, aby to znělo nějak feministicky. Jen jsem upřímná a spravedlivá a takové jsou i moje písničky.“

Chystá se duet s Beyoncé!
Shakira už spolupracovala například s Wyclefem Jeanem. Výsledkem se stala velmi úspěšná písnička Hips Don´t Lie. Nyní ji o spolupráci požádala samotná královna současné R&B scény – Beyoncé Knowles. Chystá totiž vydání speciální edice své druhé desky B´Day. A právě na ní by se měl objevit nový song, který by ráda nazpívala se Shakirou. Ta už na spolupraci kývla, obě hvězdy se už dokonce dohodly na konkrétní písni. Ta se bude jmenovat Beautiful Liar a nejprve bude k dostání pouze na zmíněné reedici. Jestli se pak objeví i na nové desce Shakiry, to zatím není jisté. Beyoncé však na své bonusové album chystá ještě jednu novinku. Bude jí španělská verze aktuálního singlu Irreplaceable. Přesný termín vydání alba zatím není známý, určitě to však prý bude před letními prázdninami. Na léto se tedy máme na co těšit.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář